Z. š.

Priimek in ime

Dela in naloge

Elektronski naslov zaposlenega

1

Bajc Anja

učitelj, razrednik 3./4. razred

anja.bajc@2os-zalec.si

2

Bizjak Žerjav Barbara

učitelj DSP

barbara.bizjak-zerjav@2os-zalec.si

3

Bregar Natalija

knjižničar, tajnik VIZ VI, učitelj OPB

natalija.bregar@2os-zalec.si

4

Bratuša Milena

učitelj, razrednik 7. r

milena.bratusa@2os-zalec.si

5

Dečman Katarina

tajnik VIZ VI, varuh negovalec V

katarina.decman@2os-zalec.si

6

Draksler Maša

2. učitelj v 1. razredu, OPB, sorazrednik 1./2. r

masa.draksler@2os-zalec.si

7

Drofelnik Mojca

učitelj DSP

mojca.drofelnik@2os-zalec.si

8

Dvornik Katja

učitelj, razrednik 9.a razreda

katja.dvornik@2os-zalec.si

9

Fene Ema

mobilni učitelj za DSP

ema.fene@2os-zalec.si

10

Grubelnik Hana

učitelj v PP, OPB PP, sorazrednik PP

hana.grubelnik@2os-zalec.si

11

Gračner Veronika

učitelj, razrednik 5. razred

veronika.gracner@2os-zalec.si

12

Horvat Kaja

svetovalni delavec

kaja.horvat@2os-zalec.si

13

Hrastnik Maša

učitelj DSP

masa.hrastnik@2os-zalec.si

14

Korošec Barbara

učitelj DSP

barbara.korosec@2os-zalec.si

15

Korun Blažka

logoped

blažka.korun@2os-zalec.si

16

Kučer-Dimnik Mojca

pomočnik ravnatelja, učitelj ROP

mojca.kucer-dimnik@2os-zalec.si

17

Lenart Danijel

hišnik IV, varuh negovalec V – spremstvo na kombiju

danijel.lenart@2os-zalec.si

18

Lukan Matej

učitelj športa, sorazrednik 5. r

matej.lukan@2os-zalec.si

19

Lutolli Pranvera

učitelj TJA, ŠPO, DSP, sorazrednik 7. r

pranvera.lutolli@2os-zalec.si

20

Mršić Brigita

varuh negovalec PPc – spremstvo slepega dečka

brigita.mrsic@2os-zalec.si

21

Nareks Milena

učitelj DSP

milena.nareks@2os-zalec.si

22

Okorn Anja

svetovalni delavec – psiholog, učitelj SU, JV, mobilni učitelj DSP

anja.okorn@2os-zalec.si

23

Petrovič Pražnikar Petra

ravnateljica II. OŠ Žalec

petra.praznikar@2os-zalec.si

24

Pogorevc Lavbič Katarina

učitelj, razrednik 9.b razred

katarina.pogorevc-lavbic@2os-zalec.si

25

Puhmeister Jug Anja

učitelj TIT, sorazrednik 6.6

anja.puhmeister-jug@2os-zalec.si

26

Rek Andreja

učitelj TIT, LUM, sorazrednik 8.r

andreja.rek@2os-zalec.si

27

Rihar Škoflek Edita

učitelj, razrednik 1./2. razred

edita.rihar-skoflek@2os-zalec.si

28

Slipčević Kristina

učitelj LP, ŠPO, OPB NIS, sorazrednik 3./4. r

kristina.slipcevic@2os-zalec.si

29

Srčič Neja

učitelj, razrednik 8. razred

neja.srcic@2os-zalec.si

30

Starič Timea

učitelj DSP (začasno odsotna)

/

31

Stergar David

učitelj, razrednik PP

david.stergar@2os-zalec.si

32

Škrijelj Mersiha

varuh negovalec PPb

meri.skrijelj@2os-zalec.si

33

Šlander Ana

učitelj, razrednik PP, učitelj DSP

ana.slander@2os-zalec.si

34

Špiljak Judita

učitelj, razrednik 6. razred

judita.spiljak@2os-zalec.si

35

Tomažič Maruša

varuh negovalec PPa

marusa.tomazic@2os-zalec.si

36

Ugovšek Katja

učitelj DSP

katja.ugovsek@2os-zalec.si

37

Verdel Timotej

varuh negovalec V – spremstvo na kombiju

timotej.verdel@2os-zalec.si

38

Vouk Nina

učitelj razrednik PP

nina.vouk@2os-zalec.si

39

Vybihal Jaro

učitelj športa, sorazrednik 9.a

jaro.vybihal@2os-zalec.si

40

Zupanc Barbika

učitelj GUM, PZ, učitelj DSP, OPB, sorazrednik 9.b

barbika.zupanc@2os-zalec.si

(Skupno 11 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost