Zaposleni na šoli

Z. š. Priimek in ime Dela in naloge Elektronski naslov zaposlenega
1 Bajc Anja učitelj, razrednik 3./4. razred anja.bajc@2os-zalec.si
2 Bizjak Žerjav Barbara učitelj DSP barbara.bizjak-zerjav@2os-zalec.si
3 Bregar Natalija knjižničar, tajnik VIZ VI, učitelj OPB natalija.bregar@2os-zalec.si
4 Bratuša Milena učitelj, razrednik 7. r milena.bratusa@2os-zalec.si
5 Dečman Katarina tajnik VIZ VI, varuh negovalec V katarina.decman@2os-zalec.si
6 Draksler Maša učitelj DSP masa.draksler@2os-zalec.si
7 Drofelnik Mojca učitelj DSP mojca.drofelnik@2os-zalec.si
8 Dvornik Katja učitelj, razrednik 9.a razreda katja.dvornik@2os-zalec.si
9 Fene Ema mobilni učitelj za DSP ema.fene@2os-zalec.si
10 Grubelnik Hana učitelj v PP, OPB PP, sorazrednik PP hana.grubelnik@2os-zalec.si
11 Gračner Veronika učitelj, razrednik 5. razred veronika.gracner@2os-zalec.si
12 Horvat Kaja svetovalni delavec kaja.horvat@2os-zalec.si
13 Hrastnik Maša učitelj DSP masa.hrastnik@2os-zalec.si
14 Korošec Barbara učitelj DSP barbara.korosec@2os-zalec.si
15 Korun Blažka logoped blazka.korun@2os-zalec.si
16 Kovče Maja drugi učitelj v 1. razredu, učitelj OPB maja.kovce@2os-zalec.si
17 Kučer-Dimnik Mojca pomočnik ravnatelja, učitelj ROP mojca.kucer-dimnik@2os-zalec.si
18 Lenart Danijel hišnik IV, varuh negovalec V – spremstvo na kombiju danijel.lenart@2os-zalec.si
19 Lukan Matej učitelj športa, sorazrednik 5. r matej.lukan@2os-zalec.si
20 Lutolli Pranvera učitelj TJA, ŠPO, DSP, sorazrednik 7. r pranvera.lutolli@2os-zalec.si
21 Mršić Brigita varuh negovalec PPc – spremstvo slepega dečka brigita.mrsic@2os-zalec.si
22 Nareks Milena učitelj DSP milena.nareks@2os-zalec.si
23 Okorn Anja svetovalni delavec – psiholog, učitelj SU, JV, mobilni učitelj DSP anja.okorn@2os-zalec.si
24 Petrovič Pražnikar Petra ravnateljica II. OŠ Žalec petra.praznikar@2os-zalec.si
25 Pogorevc Lavbič Katarina učitelj, razrednik 9.b razred katarina.pogorevc-lavbic@2os-zalec.si
26 Puhmeister Jug Anja učitelj TIT, sorazrednik 6.6 anja.puhmeister-jug@2os-zalec.si
27 Rek Andreja učitelj TIT, LUM, sorazrednik 8.r andreja.rek@2os-zalec.si
28 Rihar Škoflek Edita učitelj, razrednik 1./2. razred edita.rihar-skoflek@2os-zalec.si
29 Slipčević Kristina učitelj LP, ŠPO, OPB NIS, sorazrednik 3./4. r kristina.slipcevic@2os-zalec.si
30 Srčič Neja učitelj, razrednik 8. razred neja.srcic@2os-zalec.si
31 Starič Timea učitelj DSP (začasno odsotna) /
32 Stergar David učitelj, razrednik PP david.stergar@2os-zalec.si
33 Škrijelj Mersiha varuh negovalec PPb meri.skrijelj@2os-zalec.si
34 Šlander Ana učitelj, razrednik PP, učitelj DSP ana.slander@2os-zalec.si
35 Špiljak Judita učitelj, razrednik 6. razred judita.spiljak@2os-zalec.si
36 Tomažič Maruša varuh negovalec PPa marusa.tomazic@2os-zalec.si
37 Ugovšek Katja učitelj DSP katja.ugovsek@2os-zalec.si
38 Verdel Timotej varuh negovalec V – spremstvo na kombiju timotej.verdel@2os-zalec.si
39 Vouk Nina učitelj razrednik PP nina.vouk@2os-zalec.si
40 Vybihal Jaro učitelj športa, sorazrednik 9.a jaro.vybihal@2os-zalec.si
41 Zupanc Barbika učitelj GUM, PZ, učitelj DSP, OPB, sorazrednik 9.b barbika.zupanc@2os-zalec.si

(Skupno 4.377 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost