Govorilne ure

GOVORILNE URE v šolskem letu 2020/2021

Priimek in imeDan in uraelektronski naslov
Bajc Anjačetrtek 4.ura  (11.00 -11.45)anja.bajc@2os-zalec.si
Bizjak Žerjav Barbaratorek  3. ur (10.15 – 11.00)barbara.bizjak-zerjav@2os-zalec.si
Bratuša Milenapetek 2. ura (9. 20 -.10.05)milena.bratusa@2os-zalec.si
Bregar Natalijapo dogovorunatalija.bregar@2os-zalec.si
Confidenti Marjancapo dogovoru.marjanca.confidenti@guest.arnes.s
Dečman Katarinakatarina.decman@2os-zalec.si
Dovečar Anjaporodniški dopust
Draksler Mašaponedeljek 5. ura (11.50 – 12.35)masa.draksler@2os-zalec.si
Drofelnik MojcaOŠ Polzela sreda 6. ura (13.00-13.45)
Oš Andraž torek pred ura (7.30-8.15)
mojca.drofelnik@2os-zalec.si
Dvornik Katjasreda 5. ura (11.50 – 12.35)katja.dvornik@2os-zalec.si
Fene Emapo dogovoruema.fene@2os-zalec.si
Fišer Emerih Tjašatorek 5. ura (11.50 – 12.35)tjasa.fiser-emerih@2os-zalec.si
Goter Živačetrtek 5. ura (12.00 – 13.00)ziva.goter1@2os-zalec.si
Grubelnik Hanapetek 3. ura (10.10-10.55)hana.grubelnik@2os-zalec.si
Gračner Veronikaponedeljek 5. ura (11.50-12.35)veronika.gracner@2os-zalec.si
Horvat Kajapo dogovorukaja.horvat@2os-zalec.si
Jularić Anjapo dogovoruanja.jularic@2os-zalec.si
Korošec Barbaratorek 5. ura (11:55 – 12:40)barbara.korosec@2os-zalec.si
Kučer Dimnik Mojcatorek 2. ura (9.20 – 10.05)mojca.kucer-dimnik@2os-zalec.si
Lenart Danijel/danijel.lenart@2os-zalec.si
Lukan Matejsreda 4.ura (11.00 -11.45)matej.lukan@2os-zalec.si
Lutolli Pranverapetek 2.ura (9.20 – 10.05)pranvera.lutolli@2os-zalec.si
Mršić Brigita/brigita.mrsic@2os-zalec.si
Nareks Milenačetrtek, 1.ura (8.20 -9.05)
četrtek, 4.ura- I. OŠ Žalec
milena.nareks@2os-zalec.si
Petrovič Pražnikar Petrapo dogovorupetra.praznikar@2os-zalec.si
Pogorevc Lavbič Katarinapetek, 3. ura;(10.10 – 10.55)katarina.pogorevc-lavbic@2os-zalec.si
Posedel Golob Karmenkarmen.posedel-golob@2os-zalec.si
Rek Andrejasreda 5.ura (11.50 – 12.35)andreja.rek@2os-zalec.si
Rihar Škoflek Editapetek 2.ura (9.20 – 10.05)edita.rihar-skoflek@2os-zalec.si
Rošker Patricijasreda 3. ura (10.15-11.00)
ostale lokacije po dogovoru.
patricija.rosker@2os-zalec.si
Srčič Nejačetrtek  5. ura (11.50-12.35)neja.srcic@2os-zalec.si
Starič Timeapo dogovorutimea.staric@2os-zalec.si
Stergar Davidtorek 3.ura (10.00-11.00)david.stergar@2os-zalec.si
Škoflek Martinapo dogovorumartina.skoflek@2os-zalec.si
Škrijelj Mersiha/
Šlander Anasreda 5. ura (11.50 – 12.35)ana.slander@2os-zalec.si
Špiljak Juditasreda 3. ura (10.00-11.00)judita.spiljak@2os-zalec.si
Tevžič Petrapo dogovorupetra.tevzic@2os-zalec.si
Tomažič Maruša/marusa.tomazic@2os-zalec.si
Ugovšek KatjaOŠ Mozirje: Ponedeljek, 1.ura (8.20 – 9.05)
OŠ Polzela: sreda 4. ura (11.00- 11.45)
Waldorfska OŠ: petek 3.ura (10.20- 11.05)
Vrtci: po dogovoru
katja.ugovsek@2os-zalec.si
Verdel Timotej/timotej.verdel@2os-zalec.si
Vouk Ninasreda, 4. uranina.vouk@2os-zalec.si
Vybihal Jaročetrtek 4. ura (11.00 -11.45)jaro.vybihal@2os-zalec.si
(Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1)