GOVORILNE URE v šolskem letu 2020/2021

Priimek in ime Dan in ura elektronski naslov
Bajc Anja četrtek 4.ura  (11.00 -11.45) anja.bajc@2os-zalec.si
Bizjak Žerjav Barbara torek  3. ur (10.15 – 11.00) barbara.bizjak-zerjav@2os-zalec.si
Bratuša Milena petek 2. ura (9. 20 -.10.05) melina.bratusa@2os-zalec.si
Bregar Natalija po dogovoru natalija.bregar@2os-zalec.si
Confidenti Marjanca po dogovoru.  
Dečman Katarina katarina.decman@2os-zalec.si
Dovečar Anja porodniški dopust
Draksler Maša ponedeljek 5. ura (11.50 – 12.35) masa.draksler@2os-zalec.si
Drofelnik Mojca

OŠ Polzela sreda 6. ura (13.00-13.45)

Oš Andraž torek pred ura (7.30-8.15)

mojca.drofelnik@2os-zalec.si
Dvornik Katja sreda 5. ura (11.50 – 12.35) katja.dvornik@2os-zalec.si
Fene Ema po dogovoru ema.fene@2os-zalec.si
Fišer Emerih Tjaša torek 5. ura (11.50 – 12.35) tjasa.fiser-emerih@2os-zalec.si
Goter Živa četrtek 5. ura (12.00 – 13.00) ziva.goter1@2os-zalec.si
Grubelnik Hana petek 3. ura (10.10-10.55) hana.grubelnik@2os-zalec.si
Gračner Veronika ponedeljek 5. ura (11.50-12.35) veronika.gracner@2os-zalec.si
Horvat Kaja po dogovoru kaja.horvat@2os-zalec.si
Jularić Anja po dogovoru anja.jularic@2os-zalec.si
Korošec Barbara torek 5. ura (11:55 – 12:40) barbara.korosec@2os-zalec.si
Kučer Dimnik Mojca torek 2. ura (9.20 – 10.05) mojca.kucer-dimnik@2os-zalec.si
Lenart Danijel / danijel.lenart@2os-zalec.si
Lukan Matej sreda 4.ura (11.00 -11.45) matej.lukan@2os-zalec.si
Lutolli Pranvera petek 2.ura (9.20 – 10.05) pranvera.lutolli@2os-zalec.si
Mršić Brigita / brigita.mrsic@2os-zalec.si
Nareks Milena

četrtek, 1.ura (8.20 -9.05)

četrtek, 4.ura- I. OŠ Žalec

milena.nareks@2os-zalec.si
Petrovič Pražnikar Petra po dogovoru petra.praznikar@2os-zalec.si
Pogorevc Lavbič Katarina

petek, 3. ura;

(10.10 – 10.55)

katarina.pogorevc-lavbic@2os-zalec.si
Posedel Golob Karmen karmen.posedele-golob@2os-zalec.si
Rek Andreja sreda 5.ura (11.50 – 12.35) andreja.rek@2os-zalec.si
Rihar Škoflek Edita petek 2.ura (9.20 – 10.05) edita.rihar-skoflek@2os-zalec.si
Rošker Patricija

sreda 3. ura (10.15-11.00)

ostale lokacije po dogovoru.

patricija.rosker@2os-zalec.si
Srčič Neja četrtek  5. ura (11.50-12.35) neja.srcic@2os-zalec.si
Starič Timea po dogovoru timea.staric@2os-zalec.si
Stergar David torek 3.ura (10.00-11.00) david.stergar@2os-zalec.si
Škoflek Martina po dogovoru martina.skoflek@2os-zalec.si
Škrijelj Mersiha /  
Šlander Ana sreda 5. ura (11.50 – 12.35) ana.slander@2os-zalec.si
Špiljak Judita sreda 3. ura (10.00-11.00) judita.spiljak@2os-zalec.si
Tevžič Petra po dogovoru petra.tevzic@2os-zalec.si
Tomažič Maruša / marusa.tomazic@2os-zalec.si
Ugovšek Katja

OŠ Mozirje: Ponedeljek, 1.ura (8.20 – 9.05)

OŠ Polzela: sreda 4. ura (11.00- 11.45)

Waldorfska OŠ: petek 3.ura (10.20- 11.05)

Vrtci: po dogovoru

katja.ugovsek@2os-zalec.si
Verdel Timotej / timotej.verdel@2os-zalec.si
Vouk Nina sreda, 4. ura nina.vouk@2os-zalec.si
Vybihal Jaro četrtek 4. ura (11.00 -11.45) jaro.ybihal@2os-zalec.si

(Skupno 158 obiskov, današnjih obiskov 1)